Warning: vsprintf(): Too few arguments in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expresswieczorny.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1390

Warning: mysqli_query(): Empty query in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expresswieczorny.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
33-latek podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej dwóch osób – Express Wieczorny

33-latek podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej dwóch osób

fot.policja
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Błonie podejrzanego o naruszenie nietykalności cielesnej dwóch osób. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Mieszkaniec gminy Błonie brał udział w spotkaniu towarzyskim. W pewnym momencie zaatakował innego mężczyznę i jego partnerkę. W wyniku agresywnego zachowania 33-latka, para doznała obrażeń, które nie zagrażały ich życiu i zdrowiu.

Policjanci podjęli działania zmierzające do zatrzymania sprawcy. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami, ale działania podjęte przez kryminalnych doprowadziły do ustalenia miejsca jego pobytu i późniejszego zatrzymania.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał dwa zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej w wyniku którego pokrzywdzone osoby doznały lekkiego uszczerbku na zdrowiu.

Podejrzanemu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*