Warning: vsprintf(): Too few arguments in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expresswieczorny.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1390

Warning: mysqli_query(): Empty query in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expresswieczorny.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
WARSZAWA: Nad Wisłą znaleziono ciało. Czy to zwłoki Mateusza K.? – Express Wieczorny

WARSZAWA: Nad Wisłą znaleziono ciało. Czy to zwłoki Mateusza K.?

fot.policja

W pobliżu Mostu Świętokrzyskiego w Warszawie odnaleziono we wtorek, 2 czerwca zwłoki. Ciało w znacznym stopniu rozkładu zauważył rowerzysta i natychmiast powiadomił służby. Konieczna była interwencja strażaków, którzy musieli wyciąć gałęzie – podje portal se.pl.

Zwłoki zostały ujawnione około godziny 14.  Ciało  leżało w zaroślach przy brzegu, a zauważył je przypadkowy rowerzysta, który przejeżdżał w pobliżu.

W działaniach policji pomagali strażacy, którzy wycięli gałęzie i udrożnili dojście do miejsca, gdzie leżało ciało. Dodał, że działania były prowadzone po praskiej stronie Wisły w pobliżu Mostu Świętokrzyskiego.

Wiadomo, że zwłoki były w zaawansowanym stopniu rozkładu. Najprawdopodobniej pływały w Wiśle przez dłuższy czas. Ustaleniem dokładnych szczegółów i okoliczności zdarzenia zajmują się już prascy policjanci.

Pojawiły  się spekulacje, że mogą być to zwłoki zaginionego na początku maja 23-letniego Mateusza K.

źródło:se.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*