#JestTyleDoOdkrycia – Twierdza Modlin oznaczona na interaktywnej mapie National Geographic.

Twierdza Modlin, w województwie mazowieckim, została oznaczona na interaktywnej mapie Polski #JestTyleDoOdkrycia stworzonej przez kanał National Geographic. Jest to platforma,  na której eksperci, podróżnicy i odkrywcy oznaczyli lokalizacje inspirujących miejsc, wartych odwiedzenia. Znajdują się na niej często ukryte atrakcje spoza utartych szlaków turystycznych na terenie naszego kraju. Wśród nich znajdziemy również te, rekomendowane m.in. przez Roberta Makłowicza oraz duet Huyen Pham i Marcina Nguyena z Emce Kwadrat. Zobacz, co czeka do odkrycia tuż za rogiem!

Odkrywanie jest ważną częścią życia dla 81% Polaków – wskazują badania ”Jak odkrywamy” przeprowadzone przez kanał National Geographic Polska. Okazuje się też, że pomimo powszechnego zamiłowania do egzotycznych akcentów, nasze dwa ulubione obszary odkryć to nowe miejsca w Polsce (39%) i środowisko naturalne (33%).

Jednak nawet ci, którzy nie należą do grona miłośników lokalnego odkrywania,
za sprawą interaktywnej mapy Polski jesttyledoodkrycia.pl poczują chęć ruszenia
w drogę. Mapa powstała w ramach akcji #JestTyleDoOdkrycia kanału National Geographic. Eksperci, odkrywcy, podróżnicy i internauci oznaczają na niej lokalizacje, nieoczywistych miejsc do ekscytującej eksploracji.

Wśród nich znalazła się też „perełka” z województwa mazowieckiego: Twierdza Modlin. Zobacz, jakie miejsca zostały wyróżnione na mapie w Twojej okolicy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*