Lekcja bezpieczństwa

KOCZARGI STARE Policjantka ze starobabickiej komendy zajmująca się profilaktyką społeczną, przeprowadziła spotkania z zachowaniem reżimu sanitarnego w przedszkolu w Koczargach Starych oraz w Lesznie. Poprzez wspólną zabawę przybliżyła najmłodszym zawód policjanta oraz podstawowe zasady bezpiecznego zachowania, jak prawidłowo poruszać się po drogach oraz jak unikać zagrożeń. Wspólne spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości. Na koniec przedszkolaki zobaczyły policyjny radiowóz.
Policjantka z komendy w Starych Babicach na co dzień zajmująca się profilaktyką społeczną aspirant Marta Dymek odwiedziła dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 im. „Leśnych Skrzatów” w Lesznie oraz z Oddziału Przedszkolnego przy Szkolne Podstawowej w Koczargach Starych. W trakcie wspólnej zabawy, zachowując zasady reżimu sanitarnego, przybliżyła najmłodszym zawód policjanta, a także podstawowe zasady bezpiecznego zachowania, w tym prawidłowego i bezpiecznego poruszania się po drodze, jak powinny zachowywać się podczas zabawy w domu i na podwórku. Wspólne spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości.
Wszyscy wiemy, jak wiele zależy od bezpiecznego i prawidłowego zachowania naszych pociech. Aby mogły prawidłowo postępować, muszą się najpierw tego nauczyć. Dlatego policjanci poprzez spotkania, prelekcje i pogadanki wspierają nauczycieli.
podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*