Zaginęła w puszczy

fot. Pixabay

STARE BABICE Przed północą dyżurny komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego otrzymał zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety. Gdy rodzina sprawdziła wszystkie możliwe miejsca, w których kobieta mogłaby przebywać, policjanci postanowili przeszukać kompleks leśny na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Do poszukiwań zaginionej zostało zaangażowanych kilkunastu policjantów, przewodnik z psem służbowym, funkcjonariusze OPP w Warszawie oraz Straży Pożarnej i Straży Parku. Na szczęście finał okazał się szczęśliwy. Kobieta po kilkunastogodzinnym pobycie w lesie została odnaleziona.

Ponieważ z relacji rodziny wynikało, że zaginiona w ciągu dnia martwiła się o syna, który miał długo nie wracać z lasu, chociaż w rzeczywistości był w pracy, policjanci postanowili przeszukać kompleks leśny na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. W akcji uczestniczył również stołeczny przewodnik z psem tropiącym, funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Warszawie oraz Straży Pożarnej i Straży Parku.

Na szczęście finał okazał się szczęśliwy. Kobieta po kilkunastogodzinnym pobycie w lesie została odnaleziona przez nadzorującego poszukiwania oraz Straż Parku. Zaginiona nie potrzebowała pomocy medycznej. Trafiła pod troskliwą opiekę rodziny.

ego/ksp

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*