Z Kampinosu trafił do The Voice of Poland

fot. FB Przemek Pajdak

W trakcie jednego z odcinków The Voice of Poland, ewidentnie jedną z najjaśniejszych postaci był Przemek Pajdak. Młody wokalista wywodzi się z naszego terenu.

Przemek od lat mieszka za granicą, ale pochodzi z Kampinosu, w którym do dziś mieszkają jego młodsi bracia i rodzice. Przemek również na czas trwania programu wrócił do Kampinosu.

Na profilu FB Przemka czytamy:

Chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie komentarze i pozytywną energię związaną z moim występem w przesłuchaniach w ciemno w The Voice of Poland TVP. Sam fakt, że byłem w stanie stanąć na tej scenie po tak długiej przerwie, zawdzięczam Wam wszystkim. Każdemu z osobna, każdemu z Was! Kiedy stanę przed kamerami po raz kolejny, wiedzcie, że to właśnie Wy składacie się na moją energię i siłę na scenie, to dzięki waszemu autentycznemu odbiorowi mogę bez zahamowań oddawać Wam autentyczny przekaz. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim którzy we mnie uwierzyli, wspierali i tym, którzy zostaną ze mną na dłużej. Co prawda, my widzimy się kolejny raz dopiero na bitwach, ale proszę Was o oglądanie i wspieranie innych uczestników w ich drodze! Mamy w tej edycji prawdziwe diamenty! Już za tydzień kolejna dawka emocji.  Trzymajcie się!” – apeluje Przemek. A my trzymamy za niego kciuki.

opr. ABS

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*