Okradł i zgwałcił pracownicę solarium

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą oraz zmuszenie do obcowania płciowego i poddania innej czynności seksualnej. 39-latek popełnił te przestępstwa w warunkach recydywy. Został tymczasowo aresztowany.

Warszawscy policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego pracowali nad sprawą związaną ze zgłoszeniem kradzieży rozbójniczej i przestępstw przeciwko wolności seksualnej.

Z zawiadomienia wynikało, że do solarium przyszedł mężczyzna, który najpierw ukradł z kasetki pieniądze, a kiedy pracownica próbowała sprzeciwić się kradzieży, groził użyciem noża. Na tym jednak nie poprzestał. Jak wynika z materiałów postępowania najprawdopodobniej dopuścił się zmuszenia do obcowania płciowego i poddania innej czynności seksualnej.

Kryminalni od razu zajęli się sprawą, wykorzystali wszystkie dostępne metody pracy operacyjnej, by ustalić kim jest podejrzany. Wpadli na jego trop, potem starali się dotrzeć do miejsca, gdzie mógłby przebywać. W rezultacie mężczyzna pojawił się w prokuraturze, gdzie został zatrzymany.

Obu przestępstw podejrzany dopuścił się w warunkach recydywy. Usłyszał zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.
KSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*