Warning: vsprintf(): Too few arguments in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expresswieczorny.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1390

Warning: mysqli_query(): Empty query in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expresswieczorny.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
Złodziej z Łomianek wpadł w Sopocie – Express Wieczorny

Złodziej z Łomianek wpadł w Sopocie

Prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji wobec mieszkańca Łomianek. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży warzyw i owoców oraz włamania do domu i kradzież znacznej ilości gotówki.

Policjanci z Łomianek przedstawili 40-latkowi również zarzut posiadania środków odurzających, które funkcjonariusze z Sopotu ujawnili w jego samochodzie podczas kontroli drogowej oraz w miejscu przebywania. Wtedy też mężczyzna został zatrzymany i przekazany kryminalnym ze Starych Babic, którzy doprowadzili go do prokuratury.

W marcu policjanci z Łomianek otrzymali zgłoszenie włamania do domu i kradzieży znacznej ilości gotówki. Sprawą zajęli się również kryminalni ze Starych Babic. Z ustaleń policjantów wynikało, że przestępstwa mógł dokonać mieszkaniec łomiankowskiej gminy, który podejrzewany był również o kradzież warzyw i owoców z terenu firmy, gdzie był zatrudniony. Mężczyzna wyjechał jednak z miejsca zamieszkania i zerwał kontakty z bliskimi.

W poniedziałek policjanci z komendy w Sopocie zatrzymali 40-latka. Podczas kontroli drogowej, którą przeprowadzili ustalili, że jest poszukiwany przez starobabickich kryminalnych. W trakcie kontroli mundurowi ustalili też, że kierowcy zostały cofnięte uprawnienia do kierowania. Ponadto w wyniku przeszukania mustanga, którym mężczyzna się poruszał znaleźli w nim susz roślinny.

 W rozmowie 40-latek przyznał się, że wcześniej zażywał marihuanę i amfetaminę, a w wynajmowanym mieszkaniu ma więcej narkotyków. Policjanci poddali mężczyznę badaniu na zawartość narkotyków. Wstępne badanie śliny potwierdziło obecność amfetaminy oraz marihuany, w związku z czym pobrano od niego krew do dalszych badań. Przy zatrzymanym policjanci znaleźli też gotówkę w kwocie kilku tysięcy złotych. Przyznał się, że pochodzi ona z włamania do domu. Powiedział też, że za skradzione pieniądze kupił mustanga.

Kryminalni ze Starych Babic przejęli zatrzymanego i przewieźli go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży warzyw i owoców oraz włamania do domu i kradzież znacznej ilości gotówki.  prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Dodatkowo policjanci z Łomianek przedstawili 40-latkowi zarzut posiadania środków odurzających, które funkcjonariusze z Sopotu ujawnili w jego samochodzie podczas kontroli drogowej oraz w miejscu przebywania.

KSP/ego

Fot KMP w Sopocie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*