PRUSZKÓW: Święto miasta bez gwiazd

Tegoroczne XXII Dni Pruszkowa zaplanowane 29-31 maja, jak zapewniają władze miasta, odbędą się, ale w zmienionej formule, która pozwoli na bezpieczne świętowanie. Odwołane są koncerty i inne imprezy o charakterze masowym z uwagi na panującą epidemię koronawirusa. Jednak nie zabraknie innych atrakcji.

­„Tegoroczne Dni Pruszkowa miały być wyjątkowe. Rozpoczęcie zaplanowane było już na piątek, 29 maja, a tym samym miały trwać trzy, a nie tak jak dotychczas, dwa dni. Mieliśmy rozpocząć od Night Skatingu i dyskoteki plenerowej poprowadzonej przez duet DJ Kalwi&Remi. Sobota miała być dniem koncertowym z występami Lady Pank, Majki Jeżowskiej i Macieja Maleńczuka, gwiazd, które miały uświetnić tegoroczną imprezę plenerową. W związku z przedłużającą się pandemią wirusa COVID-19 i wprowadzonymi ograniczeniami, zmuszeni zostaliśmy do odstąpienia od realizacji podpisanych umów,. W tym trudnym czasie musimy przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców. Mamy jednak nadzieję, że ze wszystkimi gwiazdami uda się nam spotkać w późniejszym terminie” – informuje Urząd Miasta w Pruszkowie.

Co prawda w tym roku nie będzie się w tradycyjnej formuły Dni Pruszkowa z muzyką, tańcami, zabawami plenerowymi, ale same Dni będą organizowane.

„Odwołanie koncertów oraz pozostałych atrakcji, które miały się odbyć na terenie całego miasta nie oznacza, że całkowicie rezygnujemy z organizacji Dni Pruszkowa. Mimo trudnej sytuacji postaramy się, aby weekend 29-31 maja był wyjątkowy i pełen atrakcji, które będziemy mogli bezpiecznie zrealizować. Już wkrótce poinformujemy o szczegółach XXII Dni Pruszkowa”zapewniają organizatorzy.

oprac. BN

fot. Pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*